Třídní schůzky tak trochu jinak

Třídní schůzky tak trochu jinak

Zajímavým zpestřením třídních schůzek 5. ročníku ZŠ Slavičín –Vlára bylo setkání rodičů s třídními učitelkami při již tradiční akci „Buďte s námi poškole“, která se uskutečnila 29. listopadu.

Žáci 5. A i 5. B se nemohli dočkat, až rodičům předvedou, co a jak se ve škole učí, co zvládají. Velmi nás potěšil zájem o tuto akci ze strany rodičů, v některých případech přišly celé rodiny, ba dokonce i babičky. Rodiče si rádi zahráli s dětmi jazykové piškvorky, slovní domina, řešili rébusy, jazykové a matematické hádanky. Líbilo se jim také moderní vybavení tříd a další zajímavé pomůcky, které dětem usnadňují získávání nových vědomostí. Třeba si někteří zavzpomínali na svá školní léta a zjistili, že současné moderní výukové metody se liší od těch, které zažili ve škole oni. I když bylo odpoledne pro žáky dlouhé, byli všichni skvělí. Páťáci dokázali, že mají z učení radost a v novém prostředí se jim líbí. Všem rodičům děkujeme za příjemné odpoledne a těšíme se na další setkání.                                                                                                                                                                                                                                     PaedDr. Bronislava Králíková