Sportovní den žáků 1. - 3. tříd

Sportovní den žáků 1. - 3. tříd

Ve středu 12. června proběhl v prostorách parku sportovní den žáků 1. - 3. tříd.

Žáci byli rozděleni do 7 družstev a kapitánem družstva byl určen nejšikovnější třeťák. Po úvodním seznámení, určení pravidel a vysvětlení všech úkolů se družstva vydala na svá stanoviště. Žáci předvedli své schopnosti v běhu na 50 a 200 metrů, skoku z místa, hodu míčkem a medicinbalem, střelbě na cíl a ve skoku v pytlích. Ve stínu stromů slavičínského parku podali opravdu velmi pěkné sportovní výkony, za které byli odměněni diplomy, medailemi a nějakou tou sladkostí. Všem sportovcům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i v dalších soutěžích.

                                                                                                                        Mgr. Hana Strnadová