Sportovci si poměřili síly na atletických závodech VSL

Sportovci si poměřili síly na atletických závodech VSL

Pohyb je důležitou součástí každého z nás. Pevné zdraví a dobrá kondice pak nejsou jediným benefitem pravidelného sportování. Pojí se s ním třeba vytváření nerozlučných dětských přátelství, zodpovědnost, porozumění, týmová práce i osvojení přirozených pohybových vlastností např. běhy, skoky, chůze, vrhy a hody.

Ve čtvrtek 25.5.2023 se uskutečnily na sportovním oválu ZŠ Valašské Klobouky atletické závody pro žáky 6. - 9. ročníku, které byly součástí Valašské sportovní ligy. Pro naše nadějné závodníky atletika znamenala boj, závodění a poměření sil s velkou konkurencí. I přes to všechno se někteří prali s nervozitou a první zkušenosti ze soutěže. Každý z našich sportovců má v sobě potenciál bojovného ducha a ve své kategorii se snažili podat ten nejlepší atletický výsledek. O úctyhodný sportovní výkon se postaral Petr Bláha ze 7.D, který ve sprintu vybojoval nádherné 1. místo. Všem děkuji za vzornou reprezentaci a chuť bojovat.

Naši školu reprezentovali:
Starší žáci:                                                                                                                                                         
David Bařinka, Radim Tomášek, Tereza Tělupilová, Tereza Zatloukalová, Lucie Janáčková

Mladší žáci:                                                                                                                                                                                                                         Petr Bláha, Tomáš Pilka, Matyáš Dorúšek, Andrea Otavová, Lea Kantnerová, Nikola Hubáčková

                                                                                                                                   Mgr. Alena Kantnerová