SPOLEČNÝ PROJEKT TYGŘÍKŮ A SOVIČEK

SPOLEČNÝ PROJEKT TYGŘÍKŮ A SOVIČEK

V týdnu o masopustu vznikl nápad prožít ho společně. V hodině Prvouky jsme přivítali děti z přípravné třídy, tygříky, abychom si vysvětlili význam masopustu.

Ve výtvarné výchově jsme se společně spojili, abychom vymysleli a vlastnoručně vyrobili kostýmy, které použijeme při pátečním společném karnevale. Kostýmy se dětem opravdu povedly. V rámci Hudební výchovy jsem se naučili písničku, kterou jsme potom použili při koledování ve čtvrtých třídách. Ve čtvrtek jsme si společně vyzkoušeli zdatnost v hodinách Tělesné výchovy. Přišel pátek a vytoužený karneval. Společné dovádění, výroba topinek, ochutnávka jelita a jitrnice bylo parádní. Všechno jsme si společně ze srdce užili.

 

 

                                                                                         Mgr. Šárka Končická, Ing. Renata Špalková