Společné učení je velká zábava

Společné učení je velká zábava

V měsíci listopadu začal náš projekt „SPOLU“. Adventní čas jsme využili k setkání s našimi novými kamarády z Denního centra Maják.

Navštívili nás při výuce na celé tři hodiny. My „prvňáci“ jsme se zrovna ten týden učili písmeno T, tak jsme se všichni hned v první hodině proměnili v trpaslíky. Každý z nás se přestavil, abychom se lépe poznali. Dopoledne bylo plné počítání, skládání kartiček, pracovních listů, zpěvu, rytmických cvičení a hry na zajímavé doprovodné nástroje. Samozřejmě jsme nezapomněli na tanec. Noví kamarádi si také měli možnost vyzkoušet naši interaktivní tabuli. Na konci jsme si popřáli pěkný zbytek dne a kluci z Majáku přijali pozvání na „Čertoviny“. Další den jsme se tedy potkali znovu na Sokolovně, kde jsme si společně zasoutěžili. Už teď se těšíme na další setkání, které  bude velmi brzy, tentokrát na Majáku, ale o tom třeba zas příště. 

                                                                                                                                     Mgr. Šárka Končická