Slavili jsme Den dětí

Slavili jsme Den dětí

V pátek 31. května oslavili všichni žáci školy svůj svátek. Jejich učitelé a paní vychovatelky pro ně připravili zábavné dopoledne plné her i sportu.

Děti 1. – 4. tříd soutěžily v zábavných disciplínách, ve kterých sbíraly žetony, aby je pak vyměnily za upomínkové drobnosti a sladké odměny v krámcích na jarmarku. Dopoledne jim zpestřily svým vystoupením školní roztleskávačky.
Starší žáci 5. – 9. tříd si podle svého zájmu zvolili sportovní soutěž, do které se zapojili – kopanou, florbal, kuželky, šipky a badminton. Všechna sportoviště se zaplnila žákovskými týmy. Celé dopoledne to „vřelo“ na školním hřišti, v kuželně, sportovní hale, v tělocvičně i na hřišti FC TVD Slavičín. Právě tam se v poledne sešli všichni žáci i učitelé k závěrečnému vyhodnocení soutěží a předání odměn všem sportovcům.
Letošní oslavu Dne dětí si všichni žáci, mladší i ti starší, patřičně užili. Program Dne dětí byl finančně podpořen městem Slavičín a Sdružením rodičů.

                                                                                                                        Mgr. Jana Pindáková