SLAVIČÍNSKÝ ZPĚVÁČEK 2022 - Zpíváme dál …

SLAVIČÍNSKÝ ZPĚVÁČEK 2022 - Zpíváme dál …

V neděli 3. dubna reprezentovaly naši školu čtyři nadějné zpěvačky, Kateřina Tenglová, Dominika Ščuglíková, Klára Tomečková a Taťána Struhařová, na okresním kole postupové přehlídky nejlepších zpěváčků národní soutěže Zpěváček 2022 (Děti a píseň). Pro všechny žákyně byl formát soutěže premiérou. I přesto předvedly super výkony, které porotu velmi potěšily. Dívkám tedy děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Kláře Tomečkové se podařilo postoupit navzdory pozici nejmladší soutěžící v hlavní kategorii mezi 6 nejlepších zpěváčků Valašskoklobucka. O další postup si zazpívá na konci měsíce dubna v rámci regionálního kola soutěže. Dominika Ščuglíková i Kateřina Tenglová jsou poté připraveny jako dvě náhradnice pro případ, že by někdo z šestice onemocněl. K úspěchům gratulujeme.