Slavičánek na soutěži

Slavičánek na soutěži

Dne 31. března 2019 se soubor Slavičánek zúčastnil soutěže dětských folklorních souborů ve Valašských Klouboukách.

Tato soutěž se koná každé dva roky a vystupují zde soubory ze širokého okolí, které jsou zaměřeny na valašský folklor. V letošním roce svůj výkon předvedli mimo jiné  Leluja, Malé Zálesí, Malůšata z Klobůk, Klobučánek a další. Porota vyzvedla pěvecký výkon Marušky Salvétové, ale zaujala je také choreografie pásma s názvem „Hra na ptáčky“.                                                      

Všem dětem děkujeme za jejich skvělý výkon a dovoluji si také poděkovat rodičům, kteří nám v sále fandili a pomáhali při přípravě. 

                                                                                            Mgr. Miroslava Zálešáková