Slavičánek na soustředění

Slavičánek na soustředění

Letošní soustředění souboru Slavičánek je za námi. Tentokrát jsme dne 13. 10 2017 navštívili Ekocentrum Veronika v Hostětíně a zúčastnilo se ho 40 žáků prvních až pátých tříd.

Jako každý rok, i nyní to byl den plný písniček, lidových tanců a her. Letošní novinkou pro všechny tanečníky byl nácvik dívčích tanců a Halekačky, což se všem velmi líbilo. Ani tvrdý trénink a výborný oběd nás ovšem nezmohl natolik, abychom si nedopřáli procházku nádhernou podzimní přírodou. Obě pásma, která si pro Vás děti připravily, můžete shlédnout na akcích města Slavičína.  Už teď se „Slavičánci“ těší na své publikum. Soustředění se uskutečnilo za laskavé finanční podpory města Slavičína.

                                                                                                                        Mgr. Miroslava Zálešáková