Slavičánek na Popovských slavnostech

Slavičánek na Popovských slavnostech

V sobotu 25. června 2022 se v obci Popov, uskutečnil 20. ročník Popovských folklorních slavností. Slavičánek, který měl tu čest, představit se již při vzniku této krásné tradice, byl i letos osloven, aby v Popově zazpíval a zatancoval.

Děti si připravily pásmo s názvem „Škola“. Na své vystoupení se velmi těšily. Jejich nadšení a chuť se svou prací pochlubit se naplno projevilo a vše, co nacvičily, s nadšením a elánem také předvedly.

Na závěr zazpívaly dvě naše šikovné zpěvačky Klárka Tomečková a Dominika Ščuglíková. Jejich sólové vystoupení s písničkami Já su od Lidečka a Hora, hora, dvě doliny bylo krásným završením půlročního snažení všech dětí.

Děkujeme

                                                                                                            Mgr. Miroslava Zálešáková