Skvělý týden v Hastings

Skvělý týden v Hastings

Na začátku května vyjeli naši osmáci a deváťáci na jazykový pobyt do Velké Británie. V průběhu týdne, který byl naplněn novými zkušenostmi a nečekanými zážitky, měli možnost poznat nová místa, lidi a kulturu.

Navštívili Hastings a jeho starobylé uličky, Brighton, městečko Rye, křídové útesy Seven Sisters a hlavní město Londýn. V hostitelských rodinách okusili místní pohostinnost a "typickou" britskou kuchyni a v rámci jazykového kurzu si zlepšili své komunikační dovednosti. Pobyt, který provázelo převážně slunečné počasí, byl příjemný, poučný a plný dobré nálady. Všichni účastníci zájezdu si ho náležitě užili.

                                                                                                                                            Mgr. Jarmila Maňasová