Školní kolo recitační soutěže na 1. stupni

Stejně jako v předcházejících letech i letos měli možnost nejlepší „recitátoři“ z 2.-5. ročníku prověřit své kvality ve školním kole recitační soutěže.

Porotě se velmi líbil pestrý výběr vtipných básní, které tady zazněly. Pochvalu určitě zaslouží nejen skvělé výkony našich starších žáků, ale i odvaha našich „druháčků“, pro které byla tato soutěž novou zkušeností.

Ne všichni se mohli umístit na předních místech, ale přesto nikdo neodešel s prázdnou.

Kromě sladké odměny to bylo uznání nás všech, že věnovali svůj volný čas této pěkné akci.

Výsledky soutěže:

2. ročník -     1. Veronika Novotná     2. Elen Kubicová            3. Karolína Tomečková

3. ročník -     1. Lea Kantnerová         2. Libor Juřík                  3. Anežka Fojtíková

4. ročník -     1. Daniela Nováková     2. Jolana Valčíková        3. Štěpán Sedláček

5. ročník -     1. Jan Milička                2. Magdaléna Novotná   3. Adam Pika

Mgr. Darja Konečná