Šesťáci, vítejte!

Tak zní motto poznávacích pobytů žáků šestých tříd, jejichž cílem je vytvořit dobře fungující třídní kolektivy s kamarádskými vztahy a pomoci dětem lépe zvládnout přechod na II. stupeň základní školy.

A tak děti vyměnily na dva dny školní lavice za pobyt v rekreačním středisku Hájenka v Brumově-Bylnici. Dozvěděly se zajímavé věci o sobě navzájem, seznámily se s třídními učitelkami, naučily se spolupracovat a spoléhat jeden na druhého, užily si spoustu legrace a příjemných chvil. Z pobytu všichni odjížděli spokojení a my jim přejeme, aby to tak bylo po celou dobu, kdy budou žáky naší školy.

Mgr. Gabriela Šuráňová