První pomoc pro prvňáčky

První pomoc pro prvňáčky

Ve čtvrtek 15. listopadu připravila KZS Zlín pro děti ukázkovou hodinu s názvem První pomoc pro prvňáčky.

Kdy začít s výukou první pomoci? Určitě, co nejdříve, protože nebezpečí úrazu číhá všude kolem nás.

Po různých ukázkách, se kterými nás seznámila záchranářka Bc. Zuzana Medvědová a její plyšový kamarád medvěd Tonda, už děti vědí, že nejdůležitější je zavolat pomoc. Znají číslo záchranné služby a ví , jak si poradit se základními úrazy, či jak požádat o pomoc dospělého. Tato výuková hodina byla pro děti opravdu velmi zajímavá a její forma provedení příjemná. Děkujeme KZS Zlín za její zprostředkování a těšíme se na další návštěvu.

                                                                                                Mgr. Hana Strnadová