Pršelo, jen se lilo, ale nám to vůbec nevadilo!

Pršelo, jen se lilo, ale nám to vůbec nevadilo!

Příchod podzimu oslavili naši páťáci tradičním ozdravným pobytem. Ve dnech 20. 9. - 22. 9. se pobytu zúčastnilo 45 žáků V. A a V. B v Beskydech, v horském penzionu Lúka.

Letošní počasí nám sice vůbec nepřálo, ale všichni jsme se přesvědčili, že si skvělou náladu můžeme vytvořit díky nejrůznějším aktivitám, třeba ve společenské místnosti hotelu. Napadlo vás uskutečnit závody v letu vlaštovek na chodbě? Nám tam ty vlastnoručně vyrobené létaly jako pravé! Děti si také poměřily vědomosti v přírodovědné soutěži. Krásnou krajinu Beskyd jsme mohli obdivovat, sice přes dešťové kapky, při zajímavém výletu do Rožnova, kde jsme zhlédli dvě úžasné expozice o "Rožnovu" a "Jak jde stroj, tak jde kroj". Všichni jsme si zasloužili diplomy „za zdolání Soláně bez úrazu“.
Zábavné byly i společenské večery, kdy jsme hráli plno zajímavých a veselých her.V „bobříku bez mobilu“ máme ještě rezervy, někteří to prostě nevydrželi. Ti, kteří pravidla neporušili, se těšili z malé sladké odměny a diplomu. Už víme, že když máte kolem sebe správné kamarády, plno her, zajímavé  činnosti, správnou zábavu, tak se prostě nemůžete nudit!
Všem páťákům přejeme, aby jim načerpaná energie z vydařeného ozdravného pobytu a upevněná přátelství vydržela po celý školní rok.               

                                                                                                                       PaedDr. Bronislava Králíková