PRÁZDNINOVÉ TVOŘENÍ SKŘÍTKA DISTAŇÁČKA

PRÁZDNINOVÉ TVOŘENÍ SKŘÍTKA DISTAŇÁČKA

Na jarní prázdniny jsme žákům nabídli prostorové výtvarné tvoření, úkolem bylo z libovolných materiálů vyrobit skřítka Distaňáčka, své dílo vyfotit a zaslat fotografii. S chutí se zapojili žáci všech ročníků druhého stupně a páťáci, přišlo nám 34 skřítků Distaňáčků.

Vyučující výtvarné výchovy vybrali z každého ročníku vítěze. Vybírání to nebylo lehké, protože všechny postavičky něčím zaujaly. Někde se autor inspiroval nadcházejícím jarem, případně skřítka doplnil něčím, co vystihuje distanční výuku, školu a současnou situaci (rouška, počítač, psací potřeby,…). U některých výtvorů zaujala velikost, originalita, náročnost výroby, doplňky, zajímavé nápady. V ročnících, kde bylo zajímavých skřítků opravdu hodně, jsme jich i víc ocenili.

Vyhodnocení:

5.ročník: 1. Jakub Hrbáček, 5.B,  2. Filip Fojtík, 5.A  a  Jakub Zvoníček, 5.B, 3. Gabriela Blažková, 5.B

 a František Jandík, 5.B

6. ročník: 1. Šarlota Petrů, 6.A,  2. Kateřina Plášková, 6.A,  3. Filip Tomeček, 6.A

7. ročník: 1. Vendula Berčíková, 7.A,  2. Adéla Zahradníková,  7.D  a  Lukáš Fiala, 7.C,

3. Tobias Kašpar, 7.B   a  Nela Rašková, 7.D

8. a 9. ročník: 1. Adéla Becková, 9.A,  2. Barbora Fojtíková, 8.A,  3. Veronika Hurtová, 8.A

Blahopřejeme! Diplomy a ceny budou předány po návratu žáků do školy.

Velkou pochvalu si zaslouží všichni, kdo se do našeho jarního prázdninového tvoření zapojili. Jste moc šikovní!