Poslední školní den na letní scéně

Poslední školní den na letní scéně

Dne 30. června se stala letní scéna v zámeckém parku místem tradičního programu ZŠ Slavičín – Vlára k ukončení školního roku. Poslední školní den má vždy slavnostní nádech.

Všichni žáci, učitelé, rodiče a přítomní hosté shlédli vystoupení školních mažoretek, děvčat z kroužku zumby a malých fotbalistů. Diváky okouzlily svým zpěvem lidových písní naše nadějné zpěvačky, účastnice regionální soutěže Zpěváček 2022. Dojemné bylo loučení deváťáků se základní školou i jejich následné taneční vystoupení, které poprvé předvedli svým rodičům při Závěrečné tanečních v Sokolovně 28. června. Poděkování PaedDr.  Petru Navrátilovi za 26 let řízení naší školy vyjádřili kromě žáků a celého pedagogického sboru také představitelé města Slavičín i okolních obcí. Ředitel školy pochválil naše žáky i učitele za jejich práci v náročných podmínkách právě končícího školního roku a všem popřál krásné letní prázdniny.

                                                                                                                                                Mgr. Jana Pinďáková