Podzimní ozdravný pobyt

Podzimní ozdravný pobyt

je již tradicí pro žáky 5. ročníku.

Poslední prosluněné dny letošního začátku školního roku strávilo 48 žáků na ozdravném pobytu v horském penzionu Lúka, Velké Karlovice. Ve dnech 19. - 21. září nás přivítaly Beskydy v celé své kráse. Nejenže vyšlo počasí, ale všichni páťáci se ukázali být dobrými kamarády. Spousty her, činností a aktivit prověřily nejen jejich schopnosti, znalosti, ale i jejich charakter a schopnost pracovat v týmu. Ukázalo se, že jsou už teď jedna velká parta kamarádů.

Při turistické vycházce jsme obdivovali krásnou krajinu Beskyd a všichni si zasloužili diplomy „za zdolání Soláně“. Soutěžili jsme v netradiční olympiádě, zdolali jsme přírodovědnou soutěž, také ve vybíjené si jednotlivá družstva poměřila své síly.

Rovněž 3 dny bez starostlivých maminek a bez prstů na mobilech zvládli žáci na jedničku, a tak je za vše čekala nejedna odměna.

Doufáme, že si pobyt všichni užili, odnesli si spoustu úsměvných postřehů a zážitků a také se naučili plno nových věcí.

Všem páťákům přejeme, aby jim načerpaná energie z vydařeného ozdravného pobytu vydržela po celý školní rok.                                                                                                                     Tř. učitelky 5. ročníku