Párty na školní zahradě

Párty na školní zahradě

Vůně opečených špekáčků,  příjemná atmosféra, veselá nálada, krásné letní počasí a nádherné prostředí školní zahrady – to všechno si užili žáci 5.B.

7. června se sešli páťáci spolu s rodiči na školní zahradě, aby se rozloučili, jak se patří, s letošním školním rokem. Rodiče se seznámili s prostředím školní zahrady, bylinkovou zahrádkou a hmatovým chodníkem. Žáci hráli nejrůznější hry s míčem, prošli si hmatový chodník a nemohli se dočkat voňavých špekáčků, které nám věnovali Valentovi. Za krásné táborákové písničky patří dík obětavým tatínkům – p. Juříkovi a Jordánovi. A to nás čekala ještě společná noc ve třídě.

Nemohli jsme se dočkat slíbeného překvapení. Pst, myslíte, že se nám podařilo při stezce odvahy na dlouhé školní chodbě potkat školního skřítka? Společná třídní snídaně byla super, chutnaly nám koláče od p. T. Juříka i svačina od p. Šimoníkové.  Všichni jsme zjistili, že ve škole je přece jenom krásně! Akce se konala v rámci projektu podpořeného Zlínským krajem.                                                                                                            

Krásné prázdniny všem přeje tř. uč. PaedDr. Bronislava Králíková