OVLÁDLI JSME OKRESNÍ FINÁLE McDONALD´S CUPU

OVLÁDLI JSME OKRESNÍ FINÁLE McDONALD´S CUPU

Okresní finále McDonald´s Cupu se odehrálo dne 7. 5. 2019 na dobře připraveném trávníku v Brumově – Bylnici. Fotbalisté ZŠ Slavičín – Vlára navázali na úspěch v okrskovém kole a v turnaji si vedli velmi dobře. Celkem se zúčastnilo 6 postupující škol ze Zlínského kraje – ZŠ Okružní Zlín, ZŠ Mánesova Otrokovice, ZŠ Valašské Klobouky, ZŠ Slušovice, ZŠ Tlumačov a ZŠ Slavičín – Vlára. Hrálo se systémem každý s každým a bojovalo se o postup do dalšího kola. Turnaj se pro nás vyvíjel velmi dobře, neboť hned v úvodu jsme porazili Slušovice 3:0, Otrokovice 4:0 a Tlumačov 4:0. Branku nám nevstřelili ani hráči Valašských Klobouk a utkání skončilo nerozhodně 0:0. Poslední zápas o postup jsme odehráli se Zlínem. Na klucích bylo vidět, že chtějí postoupit a do zápasu šli zarputile za vlastním cílem. Soupeře ve hře jasně přehrávali a zaslouženě zvítězili 3:0. Z 1. místa jsme si zajistili postup do Krajského finále, které se odehraje dne 15. 5. 2019 ve Zlíně.

Tým ZŠ Slavičín – Vlára: Patrik Fojtů, Adam Ptáček, Josef Vacula, Tomáš Homola, Matyáš Dorúšek, David Ruman, Martin Both, Oliver Überall, Adam Liška a Jan Valenta.

David Ptáček