OKRESNÍ FINÁLE MCDONALDS´CUPU 2023 A NAŠÍ DRUHÁCI, TŘEŤÁCI

OKRESNÍ FINÁLE MCDONALDS´CUPU 2023 A NAŠÍ DRUHÁCI, TŘEŤÁCI

Tým žáků 1. a 3. ročníku předvedl výborný výkon na postupovém okresním kole fotbalového turnaje MCDONALDS´ CUP 2023. 4. května 2023 vyjela desítka fotbalistů do Brumova - Bylnice. S žáky jsme již v autobuse zmínili, že si chceme zejména zahrát pěkný fotbal. A tak to také bylo. 6 týmů, které postoupily z dílčích okrsků, předvedlo v rámci fotbalového dopoledne velmi vyrovnané a bojovné zápasy.

Naši kluci nejprve porazili ZŠ M. Alše Zlín 5:1. Následně pokračovali ve vítězném tažení 3:0, 4:0 proti ZŠ Želechovice a ZŠ Otrokovice. S oběma týmy, které nakonec vybojovaly medaili, jsme remizovali: 0:0 s ZŠ Slovenská Zlín a 2:2 s ZŠ Brumov-Bylnice. Ta nakonec po součtu bodů turnaj vyhrála a 10. 5. 2023 vyrazí reprezentovat náš okres na krajské finále do Zlína. Naši kluci vybojovali krásné druhé místo. Nechyběly pěkné fotbalové akce, týmová souhra či kouzla brankaře.

 Děkujeme za výbornou reprezentaci školy a gratulujeme.                                                                                                                                                                                                                                     Mgr. et Mgr. Martin Polách