MIKULÁŠSKÁ LAŤKA 2018

MIKULÁŠSKÁ LAŤKA 2018

V úterý 4. prosince si ve sportovní hale ve Slavičíně změřilo síly ve skoku vysokém 80 atletů ze ZŠ Bojkovice, ZŠ Valašské Klobouky, GJP Slavičín a domácí účastníci a pořadatelé ze ZŠ Slavičín – Vlára.

Závody odstartovala děvčata 6. – 7. ročníku. Nejlépe si z naší školy vedla Adéla Vrbová z 6.A, která obsadila krásné 4. místo z 20 závodnic. U chlapců jsme dokonce dosáhli na medailovou pozici. Výborným výkonem se prezentoval Petr Lukáš ze 7.B, který v silné konkurenci 28 závodníků obsadil 3. místo.

Ve starší kategorii dívek se dobře uvedla Zuzana Horalíková z 8.B, které těsně unikl stupínek vítězů. Absolutním vítězem starších žáků se stal Miloslav Klimeš z Bojkovic, který překonal laťku ve výšce 176 cm.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem žákům za vzornou reprezentaci školy. Martině Ptáčkové a Viktorii Kozubíkové ze třídy 9.B za pomoc při organizaci soutěže.

Tato akce byla finančně podpořena městem Slavičín.

Ing. David Ptáček