Mezinárodní sportovní den

Dne 6. 6. 2019 proběhl na atletickém hřišti Vlára Mezinárodní sportovní den. V rámci přeshraniční spolupráce se Základní školou J. Krála Nová Dubnica si žáci 2. stupně mohli změřit síly v běhu na 60m, 200m, skoku dalekém, hodu míčkem, vrhu koulí, ve střelbě šestek na koš a štafetě 4x100m. Závodilo se ve dvou kategoriích (6.-7. ročník a 8.-9. ročník). V mladší kategorii se na 3. místě umístil tým 7.C (František Kostka, David Šefčík, Soňa Žáčková a Lenka Frolešová). Druhé místo obsadili žáci ze 7.B (Petr Lukáš, David Olexa, Kateřina Schadeová a Anna Bařinková). První místo získali žáci 7. ročníku ze ZŠ Nová Dubnica. Ve starší kategorii se na 3. místě umístili deváťáci z Nové Dubnice, 2. místo získali osmáci z Nové Dubnice a nejlepším týmem Mezinárodního sportovního dne se stali žáci ze třídy 9.B ZŠ Slavičín Vlára ve složení Zuzana Šuráňová, Marcela Carbolová, Adam Fojtík a David Marcaník. Dne 14. 6. 2019 zavítá naše škola do Nové Dubnice, kde proběhnou atletické závody "O pohár primátora města Nová Dubnica". Tato akce byla finančně podpořena městem Slavičín.