MCDONALDS CUP 4. a 5. ročník

MCDONALDS CUP 4. a 5. ročník

20.4.2023 se zúčastnili žáci, zejména čtvrtých tříd, fotbalového turnaje McDonnald Cup v Nedašově. Jedná se o další z turnajů v rámci VSL.

Kluci předvedli pěkné výkony i chování. Nakonec bojovali, možná i kvůli vysoké nemocnosti, o 5. a 6. místo. Na další školní rok se nám klube velmi silný tým. Kdo nás reprezentoval? Oskar Überall, Josef Miklas, Filip Klein, Martin Papírek, Ondřej Hrabina, Oscar Enrico Casillo, Martin Kročil, Radim Franc - 4. třída/ Matouš Bublan, Adam Jonášek - 5. třída 

                                                                          Děkujeme za pěknou reprezentaci školy.                                                                                                                                                                                                                                                        Mgr. et Mgr. Martin Polách