McDonald´s Cup 4. - 5. třída

McDonald´s Cup 4. - 5. třída

Čtvrteční zatažené dopoledne bylo znovu po roce fotbalu zaslíbené. Na zeleném trávníku v Nedašově se 26. 4. 2018 v okrskovém kole soutěže McDonald's Cup střetlo osm výběrů přilehlých základních škol. Žáci naší školy se v základní skupině postupně střetli s Nedašovem (1:4), Štítnou nad Vláří (1:1) a Luhačovicemi (3:1). V konečném účtování náš celek ze skupiny nepostoupil o jeden vstřelený gól (rozhodovalo skóre). Do souboje o 5. místo se ZŠ Újezd jsme vstoupili příkladně a zápas jsme ovládli 4:1. Za vzornou reprezentaci školy děkujeme těmto žákům: Vít Studeník, Lukáš Hrbáček, Josef Malaník, Štěpán Šuráň, Samuel Mikovčík, Štěpán Šimoník, Jakub Jandl, Dominik Šedivý, Milan Cekiera a Tomáš Valenta.

                                                                                                                                               Mgr. Petr Malec