McDonald´s Cup - 1. místo

McDonald´s Cup - 1. místo

Dne 13. 4. 2022 odehráli naši fotbalisté 1. kolo fotbalového turnaje McDonald´s Cup. Ten se konal na stadioně v Brumově - Bylnici. Hrací doba byla 2 x 12 minut a hrálo se systémem každý s každým. Celkem se zúčastnily čtyři fotbalové týmy - ZŠ Brumov - Bylnice, ZŠ Valašské Klobouky, ZŠ Štítná nad Vláří a ZŠ Slavičín - Vlára.

V prvním utkání jsme jasně přehráli Valašské Klobouky 7:1. Bez přestávky jsme ihned museli odehrát zápas s Brumovem, který byl hodně fyzicky náročný. Kluci si s tím poradili velmi dobře a utkání dotáhli do vítězného konce s výsledkem 3:2. Poslední měření sil bylo se Štítnou. Síly nám docházely, ale přesto jsme hráli pěkný kombinační fotbal, díky kterému jsme zvítězili 6:3.

Bez jediné porážky a se skórem 16:6 jsme obsadili krásné 1. místo a postupujeme do dalšího kola. Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přístup k turnaji.