McDonald´s Cup 1. - 3. třída

McDonald´s Cup 1. - 3. třída

Dne 25. 4. 2018 se malí fotbalisté zúčastnili tradičního fotbalového turnaje Mcdonald´s Cup. Toto sportovní klání se odehrálo ve Štítné nad Vláří a představilo se zde 8 fotbalových týmů – ZŠ Slavičín Vlára, ZŠ Valašské Klobouky, ZŠ Luhačovice, ZŠ Brumov – Bylnice, ZŠ Štítná nad Vláří, ZŠ Nedašov, ZŠ Vlachovice a ZŠ Újezd. Hrálo se ve dvou skupinách systémem každý s každým. V naší skupině jsme si vedli velmi dobře, kdy jsme přehráli Nedašov 4:0, Luhačovice 5:0 a Vlachovice 2:0. Se skórem 11:0 jsme postoupili do semifinále a utkali se s Brumovem. V utkání jsme byli lepším týmem, ale soupeř nás potrestal ze dvou rychlých brejků a zvítězil 0:2. V posledním zápase jsme zvítězili 3:0 a zcela zaslouženě jsme získali 3. místo.

Naši školu vzorně reprezentovali: Martin Both (1.C), Tomáš Homola (2.A), Josef Vacula (2.A), Dominik Fojtů, Jakub Boráň, Ondřej Liška, Jan Milička, Šimon Ptáček (všichni 3.A) a Lukáš Rak (3.B).

                                                                                                                                           Ing. David Ptáček