Literární a výtvarný úspěch

Literární a výtvarný úspěch

I v průběhu distanční výuky jde vždy dělat něco navíc a rozvíjet svůj talent. Zkrátka, když se chce, podaří se spousta věcí, někdy dokonce s velkým úspěchem.

Jako literární talent se projevila Lucie Hlavicová, žákyně 9. A. Zúčastnila se literární soutěže s názvem Spěchej pomalu!, kterou každoročně vyhlašuje SOŠ Luhačovice. Hodnotitele prací, básníka Jiřího Žáčka a spisovatele Jana Cimického, dílo naší žákyně velmi zaujalo, a tak Lucie získala zvláštní ocenění poroty.

Druhou úspěšnou žákyní, tentokrát na poli výtvarném, je Elena Kantnerová ze třídy 7. A. Obsadila totiž 2. místo ve výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí, kterou vyhlásilo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Úspěchy obou děvčat nás velmi těší. Pomáhají šířit dobré jméno ZŠ Slavičín - Vlára.

Mgr. Iva Šmotková

Diplom.pdf

  Název souboru Typ souboru
pdf Diplom.pdf pdf