Krajské finále Sportovní ligy základních škol

Krajské finále Sportovní ligy základních škol

Po vítězství v okrskovém a okresním kole jsme postoupili do krajského finále Sportovní ligy základních škol a víceletých gymnázií, které se odehrálo dne 26. 4. 2018 na fotbalovém stadioně SK Slovácká Slavia Kroměříž. Turnaj proběhl pod záštitou Asociace školních sportovních klubů České republiky. Tohoto fotbalového klání se zúčastnilo 5 postupujících týmů ze Zlínského kraje – ZŠ Slavičín Vlára, ZŠ Vsetín, Gymnázium Holešov, ZŠ T. G. Masaryka Bojkovice a SK Slovácká Slavia Kroměříž. Po výborných výkonech a velké bojovnosti jsme porazili Vsetín 4:0, Gymnázium Holešov 5:0, Bojkovice 2:0 a ligový tým z Kroměříže 2:1. Zaslouženě jsme v tomto turnaji získali 1. místo a zajistili jsme si tak postup na kvalifikaci na Mistrovství republiky, které se odehraje 15. 5. 2018 v Bílovci.

Poděkování za vzornou reprezentaci naší školy si zaslouží tito hráči: Michael Gergela, David Staněk, Filip Melichařík, Radim Hamalčík, Adam Číž, Patrik Kulíšek, Michal Šoman, Vojtěch Bařinka, Jakub Bor a Ludmila Vaculová.

                                                                                                                                         Ing. David Ptáček