Kniha pro prvňáčka

Kniha pro prvňáčka

V úterý 15. 6. šly děti z prvních tříd navštívit Městskou knihovnu ve Slavičíně. Velmi se na návštěvu těšily, protože všichni už ví, že s knížkami může být skvělá zábava. A nejen s nimi.Jakmile malí zvědavci dorazili do knihovny, přivítali je dva kamarádi, Jack a Black, kteří si pro ně připravili spoustu legrace a mnoho těžkých otázek, na které museli znát odpovědi. Black dohlížel na správnost odpovědí a pirát Jack potom všechny pasoval do „Řádu čtenářského“.

Kromě sladké odměny si děti odnesly také čtení na prázdniny. Úžasnou knížku, kterou si budou moci o prázdninách číst a nezapomenout tak nic z toho, co se letos naučily.

                                                                                                                                   Mgr. M Zálešáková