Klárka a Bárka

Klárka a Bárka

Dne 1. listopadu měly děti z druhých tříd návštěvu. Navštívily je kamarádky Klárka a Bárka. Byly to velmi zvídavé holčičky, které bydlí v nízkoprahovém centru R – Ego ve Slavičíně.

Moc hezky si s dětmi popovídaly třeba o tom, jak se správně chovat na silnici, jak si co nejlépe vybavit a zkontrolovat kolo tak, aby naše jízda byla opravdu bezpečná a neohrožovali jsme sebe, ale ani naše okolí. V neposlední řadě nám naše nové kamarádky řekly, jak se správně zachovat, když nás na ulici osloví cizí člověk a jestli je vždy nebezpečné se s ním bavit.

Povídání se všem moc líbilo. Byly to dvě hodiny her, kreslení, příběhů a hlavně poučení. Všichni druháci děkují Klárce a Bárce a těší se na další společné setkání.

                                                                                                             Mgr. M. Zálešáková