KARNEVAL NA LEDĚ

KARNEVAL NA LEDĚ

Příjemná hudba, tanec, soutěže, hry a odměny, to vše čekalo děti v neděli 29. 1. v Zámeckém parku. Jak již bývá zvykem, naše škola pro děti pořádá akci Karneval na ledě.

Akci odstartovalo vystoupení malých krasobruslařek z klubu BBSS. Poté již následovaly v režii našich moderátorek, soutěže, společné hry, tanec a volná jízda. Za úspěch v soutěžích všem náležela sladká odměna a každé dítě si domů odnášelo hezkou drobnost. 
Poděkování patří všem, kteří se podíleli na zajištění akce. Pro všechny zúčastněné ho připravili vychovatelky, pedagogové ZŠ Vlára Slavičín a finanční podpora města Slavičín. Velké díky patří i žákům 2. stupně, kteří svými pestrými malbami vytvořili karnevalovou výzdobu. 

                                                                                     Mgr. Marcela Šmotková