Fotbalový úspěch v Napajedlích

Fotbalový úspěch v Napajedlích

Druhé kolo Sportovní ligy základních škol odstartovalo dne 20. 10. 2017 v Napajedlích, kde jsme odehráli fotbalový turnaj. Našemu týmu chyběly tři tradiční opory – Patrik Kulíšek, Filip Melichařík a Vítek Svoboda. I přes tuto absenci jsme v silné konkurenci dokázali turnaj ovládnout. Ve skupině jsme porazili domácí Napajedla 4:0, poté Otrokovice 2:0, v semifinále sportovní školu ze Zlína 3:2 po penaltách a ve finále jsme skvělým výkonem přehráli Luhačovice 2:0. Prvním místem jsme si tak zajistili postup do krajského finále, které proběhne na fotbalovém stadióně  Slávia Kroměříž. Hráči předvedli skvělé výkony, bojovnost, týmového ducha a vzorně reprezentovali naši školu.  

Tým ZŠ Slavičín - Vlára:

David Staněk, Michael Gergela, Adam Číž, Tomáš Zatloukal, Vojtěch Bařinka, Adam Ščuglík, Michal Šoman, Martin Kalík a Ludmila Vaculová.

 

David Ptáček