Fotbalisté ovládli turnaj v Luhačovicích

Fotbalisté ovládli turnaj v Luhačovicích

Dne 11. 10. 2018 jsme za krásného počasí odehráli v rámci Valašské sportovní ligy turnaj ve fotbale, kterého se tradičně zúčastnilo 8 základních škol – Brumov, Valašské Klobouky, Luhačovice, Slavičín, Štítná, Nedašov, Újezd a Vlachovice. Toto fotbalové klání se konalo na dobře připraveném trávníku v Luhačovicích. Ve skupině jsme nejprve porazili Nedašov 3:0, poté jsme stejným výsledkem zdolali Újezd a následně jsme podlehli Valašským Kloboukám 0:2. Z druhého místa jsme postoupili do semifinálových bojů. I zde jsme byli úspěšným týmem, kdy jsme zvítězili se Štítnou 2:1 po penaltách. Ve finále jsme předvedli bojovný a zodpovědný výkon a vrátili porážku Valašským Kloboukám. Dvěma brankami Radima Hamalčíka jsme zaslouženě utkání vyhráli 2:1 a získali 1. místo.

Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Tým ZŠ Slavičín – Vlára: Radim Hamalčík, Adam Ščuglík, Michal Šoman, Ludmila Vaculová, Ondřej Saňák, Petr Lukáš, František Kostka, Vojtěch Bařinka, Jakub Bor a Michal Bureš.

Ing. David Ptáček