Exkurze ve Vídni - žáci 9. ročníku

Exkurze ve Vídni - žáci 9. ročníku

26. dubna 2018 se v brzkých ranních hodinách vydalo 45 žáků 9. ročníku se svými vyučujícími na cestu do Vídně nejen za zábavou.

Nejprve jsme si udělali procházku historickým centrem města kolem hlavních památek jako např. katedrála sv. Štěpána, budova Státní opery, palácový komplex Hofburg – sídlo prezidenta, ale také národní knihovny a řady muzeí aj. Poté jsme zhlédli úžasné exponáty v Přírodovědném muzeu a jako poslední jsme navštívili zábavní park Prátr – pro žáky asi nejlepší závěr celého dne. Atrakce zde zaujaly všechny tak, že si ani nevzpomněli na nevlídné počasí, které ten den panovalo. Všichni se dostatečně vyřádili, a tak znavení mohli odjíždět domů.

                                                                                                                                  Mgr. Adriana Maňasová