Dlouhé století se loučí

Dlouhé století se loučí

Takové je téma letošního ročníku dějepisné olympiády, která je zaměřena na události mezi lety 1880 – 1920. Ve školním kole si změřilo své znalosti 20 žáků osmých a devátých tříd, sedm z nich se pak stalo úspěšnými řešiteli. Nejlepší znalosti prokázal vítěz Tomáš Viceník z 9. B, 2. místo obsadil Ondřej Kratěna z 9. B a třetí se umístila Adéla Vaňková z 9. C. Úspěšnými řešiteli byli dále Tomáš Zvoníček z 9. C, Alena Zichová z 9. A, Radek Petrů a Jolana Zelenková z 8. B.

Všem soutěžícím děkujeme za účast, jmenovaným gratulujeme a postupujícím přejeme hodně úspěchů v okresním kole této soutěže.

                                                                                                                                Mgr. Gabriela Šuráňová