DEN MATEK – VYSTOUPENÍ NAŠICH ŽÁKŮ

DEN MATEK – VYSTOUPENÍ NAŠICH ŽÁKŮ

13. května jsme slavili Den matek. Žáci naší školy si připravili vystoupení a přispěli tak k dobré náladě v sále.

Začátek patřil malým mažoretkám Pinki – jejich vystoupení  bylo premiérou na veřejnosti, následovalo agility Adély Vrbové a jejího pejska Ajše. Celý program byl protkán básničkami v podání Magdalény Novotné, Radima Novotného, Viktorie Kozubíkové a Adély Vaňkové, která zároveň společně s Táňou Janáčkovou celý program moderovala. Vrcholem bylo stínové divadlo žáků 5. A třídy. V závěru vystoupil country kroužek Right steps a společnou písní „Klidná jako voda“ (sólo v písni zpívala Natálie Bothová) jsme chtěli říct, že člověk si tvoří svůj jedinečný život a každý den může být náš nejkrásnější, stačí se jen rozhodnout. Úplná tečka za programem patřila opět mažoretkám – tentokrát starším.

Děkuji všem žáků, kteří se aktivně zúčastnili přípravy programu.

                                                                                                                                       Mgr. Šárka Končická