DAREBÁČEK zazpíval na Vsetíně

DAREBÁČEK zazpíval na Vsetíně

Po úspěšných vystoupeních pěveckého sboru ZŠ Slavičín-Vlára DAREBÁČEK ve Slavičíně v závěru minulého roku jsme přijali pozvání skupiny Dareband na Novoroční koncert, který proběhl v pátek 4. ledna 2019 ve velkém sále Domu kultury ve Vsetíně.

Není žádným tajemstvím, že s Jiřím Darebou Václavíkem a Darebandem spolupracuji na různých hudebních projektech s cimbálovou muzikou Slavičan již od roku 2012. Vystoupení Darebáčku na společném koncertu s Darebandem bylo pro děti zajisté velkou výzvou. Na Vsetíně nás čekal do posledního místa vyprodaný velký sál domu kultury a úžasná atmosféra publika. V první části koncertu zazpívaly děti písně z vánočního CD Darebandu „Upadla ně koleda“. Poté jsem se ujal role kmotra a pokřtil nové CD a DVD skupiny Dareband „Na zdraví, Valaši“ a při této slavnostní příležitosti bylo pokřtěno i nové logo Darebáčku, jehož autorem je pan František Slovák. Celý koncert se nesl v přátelsky uvolněné atmosféře a vynikající výkon účinkujících byl odměněn neutichajícím potleskem publika.                                                       
I v letošním roce bude spolupráce Darebandu a Darebáčku pokračovat. Společně připravujeme další písně nejen s vánoční tématikou, které vás zajisté osloví v každém ročním období, a v závěru roku nás čekají i první studiové nahrávky.                                                                                                  
Přejeme Vám úspěšný nový rok 2019 a již nyní se těšíme na setkání s vámi, posluchači, na dalších vystoupeních ať už v našem městě či přilehlém okolí.

                                                                                                              Mgr. Aleš Ptáček a Darebáček