Další literární úspěch

Další literární úspěch

Když žáci odvedou dobře svou práci, každého učitele to potěší. Když ale žák do své dobře odvedené práce přidá ještě nějaký ten „svůj bonus“, stane se něco, co nás donutí se zastavit, popřemýšlet.

Taková práce se povedla žákyni 9. A Markétě Kudelové, která se se slohovou prací o své mamince zapojila do literární soutěže Nadace Jana Pivečky „Vnímáme přítomnost, abychom ovlivnili budoucnoust“, která je sice určena pro střední školy, ale přesto se Markétě podařilo porotu oslovit a dočkala se tak v konkurenci studentů o několik let starších čestného uznání.  Její práce má silnou vypovídací hodnotu a jsme proto rádi, že stejný názor měla i porota. Přejeme jí, aby přicházely  další literární úspěchy a aby svou maminku vnímala pořád stejně krásně.

                                                                                                                            Mgr. Ludmila Jandíková

  Název souboru Typ souboru
docx vnimame-pritomnost.docx docx