Čtvrťáci na návštěvě v městské knihovně

V březnu, měsíci knih, navštěvují postupně všechny třídy naší školy Městskou knihovnu ve Slavičíně. Témata besed pro jednotlivé ročníky vhodně doplňují právě probírané učivo v literární výchově.

Na čtvrťáky čekali v pátek 9. března v knihovně „lumpíci a darebové v knížkách pro děti“. Úryvky z četby s vtipnými příběhy dětských hrdinů upoutaly pozornost všech žáků natolik, že následné literární úkoly v křížovce byly pro ně snadné. Během návštěvy knihovny si ještě čtvrťáci se zájmem prohlédli nabízené dětské knížky i časopisy a jen neradi se s tímto místem loučili.

Mgr. Jana Pinďáková