Bronzové medaile v krajském finále sálové kopané

Bronzové medaile v krajském finále sálové kopané

Krajské finále v sálové kopané proběhlo ve Sportovní hale Radostova v Luhačovicích. Turnaj je pořádán v rámci Asociace školních sportovních klubů České republiky. Probojovalo se zde 6 základních škol. Většinou se jednalo o sportovní školy, které mají fotbalovou základnu v ligových mužstvech – 1. FC Slovácko, FC Fastav Zlín, Slavia Kroměříž, FC Vsetín a další. V tomto turnaji jsme našli pouze jednoho přemožitele – Sportovní školu Uherské Hradiště, kdy ve vyrovnaném zápase rozhodla chyba 20 vteřin před koncem (1:2). Následně jsme přehráli Vsetín 4:1, Luhačovice 3:1, Zlín 4:0 a na závěr jsme remizovali s Kroměříží v souboji o druhé místo 1:1, kdy jsme obdrželi vyrovnávací branku vteřinu před koncem. Hosté se tak radovali z druhého místa pouze o skóre. Třetí místo v této silné konkurenci je pro nás úspěchem.

Všem hráčům patří poděkování za výborný přístup a vzornou reprezentaci školy.

Tým ZŠ Slavičín – Vlára: Ščuglík Adam, Kulíšek Patrik, Staněk David, Číž Adam, Zatloukal Tomáš, Melichařík Filip, Vaculová Ludmila a Svoboda Vítek.

 

Ing. David Ptáček