ATLETIKA 1. STUPNĚ ZŠ (VSL)

ATLETIKA 1. STUPNĚ ZŠ (VSL)

V úterý, 23.5.2023 se žáci 1. stupně zúčastnili závodů v atletice v rámci Valašské sportovní ligy. S žáky dalších 7 škol blízkého okolí poměřili síly ve sprintu, hodu míčkem, skoku dalekém a štafetě 4x100 m.

Žáci vybojovali pěkné 5. místo. Předvedli týmovou spolupráci a vyzkoušeli si atmosféru závodů. Nejúspěšnější sportovkyní naší výpravy byly Laura Zichová (5. ročník). Ta výborně finišovala naši štafetu. Ve své kategorii zvítězila v běhu na 60 metrů. Adéla Hrčiříková z 5. třídy poté zaznamenala nejdelší výkon ve skoku dalekém a 2. nejdelší hod ze všech starších děvčat.
Kdo nás reprezentoval?
KATEGORIE 4. – 5. tříd: Klára Janštová, Adéla Hrnčiříková, Laura Zichová, Josef Miklas, Daniel Šegát
KATEGORIE 2.- 3. tříd: Ella Celecová, Veronika Bártová, Eduard Zvonek, Kryštof Špalek

Děkujeme za pěknou reprezentaci. Gratulujeme k předvedeným výkonům.

                                                                                                                 Mgr. et Mgr. Martin Polách