3. MÍSTO VE VÁNOČNÍ SOUTĚŽI ŘEMESEL

3. MÍSTO VE VÁNOČNÍ SOUTĚŽI ŘEMESEL

Ve středu 11. 12. 2019 se žáci naší koly zúčastnili vánoční soutěže řemesel. Pořadatelem této soutěže byla Střední odborná škola Valašské Klobouky. Žáci si změřili své dovednosti a znalosti v poznávání součástí, skládání součástek pomocí šroubového spojení, ve výměně kol na automobilu, v provedení malířských linek podle pravítka, řezání pórobetonové tvárnice dle zadaných rozměrů a vyvážení zárubní do vodorovné i svislé polohy pomocí olůvka. Celkem se zúčastnilo 10 základních škol a hodnotil se čas i kvalita provedení. Naší žáci přistoupili k soutěži zodpovědně a v silné konkurenci obsadili 3. místo. V kategorii jednotlivců si nejlépe z naší školy vedl Ondra Kratěna, který získal 3. místo. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Tým ZŠ Slavičín – Vlára: Tomáš Viceník, Matěj Jiřík, Ondřej Kratěna, Jiří Klech, Vítek Polách a Tomáš Horalík.

                                                                                                                                           Ing. David Ptáček