1. místo v okresním kole sálové kopané

1. místo v okresním kole sálové kopané

Dne 28. 11. 2017 proběhlo ve sportovní hale ve Slavičíně okresní kolo v sálové kopané AŠSK ČR. Turnaje se zúčastnily 4 základní školy – Zlín, Otrokovice, Tlumačov a domácí tým ze ZŠ Slavičín – Vlára. Hrálo se systémem každý s každým a vítěz postupoval do krajského finále. Naši fotbalisté si vedli velmi dobře, kdy postupně přehráli Zlín 5:0, Otrokovice 7:0 a Tlumačov 3:0. Díky těmto skvělým výkonům si zajistili zlaté medaile a z 1. místa postoupili do krajského finále.

Všem hráčům patří poděkování za výborný přístup a vzornou reprezentaci školy.

Tým ZŠ Slavičín – Vlára: Ščuglík Adam, Kulíšek Patrik, Staněk David, Číž Adam, Zatloukal Tomáš, Melichařík Filip, Vaculová Ludmila a Svoboda Vítek.


Ing. David Ptáček, Mgr. Petr Malec